Služby

 

Svým zákazníkům nabízíme veškeré služby spojené s cyklistikou jako kvalitní záruční i pozáruční servis, poradenství při výběru kol a jejich komponentů a další. Najdete u nás zboží levnějších cenových kategorií, ale také dražší a komfortnější zboží pro náročné. Myslíte, že cyklistika není sport pro Vás? Přijďte a my vás přesvědčíme o opaku, neboť nabízíme vybavení pro začátečníky a méně zkušené cyklisty až po špičkové vybavení.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.


 

Servis

Jednou z našich nejvyužívanějších služeb je kompletní servis. Kvalitní servis je základem dlouhé životnosti vašeho kola. Neváhejte a svěřte své kolo do rukou odborníků. Jsme si jisti, že s naší prací budete spokojeni - naši technici pracují na zakázkách rychle a s veškerou pečlivostí!

 

  

Poradenství

Poradenství je velmi důležité nejen pro laiky, neboť v rychlém tempu technologického vývoje se v novinkách na trhu vyzná jen skutečný odborník. Neváhejte nás tedy navštívit v naší prodejně s jakýmkoli problémem či dotazem. Náš zcela profesionální personál Vám všechny dotazy ochotně zodpoví. 

 

 

Podpořte nás na Facebook:)


optimalizace PageRank.cz